FAQ

Будівництво об’єкту розпочинається нами тільки після розробки усієї необхідної технічної документації та отримання дозволу на виконання будівельних робіт. Зокрема, реєстраційні номера необхідних документів розміщені у підрозділі “Документи” до кожного проєкту. Також, у відділі продажу Вам можуть надати для ознайомлення оригінали наступних документів: документи на землю під будівництво (держакт, рішення державного органу влади, договір оренди ділянки та подібні); містобудівні умови та обмеження; експертний звіт та інше.

Ми враховуємо у ціну квадратного метра житла наступні параметри: підлога — стяжка, цегляні стіни — поштукатурені, вікна 5-ти камерний профіль з енергозберігаючими склопакетами, лоджії – металопластикові конструкції з  трьох камерним профілем, вхідні двері – металеві з МДФ накладками, протипожежні. Лічильники води, газу, світла та електропроводка.

У вартість квадратного метра не враховується чистове внутрішнє спорядження стель, стін та перегородок, покриття підлог, встановлення  міжкімнатних дверей, влаштування системи опалення, встановлення побутових газових, сантехнічних приладів  та обладнання, установлення світильників, апаратів керування освітленням штепсельних розеток (електро-, радіо-, телевізійних та телефонних).

Матеріал стін і технологія будівництва – це основа довгої служби будівлі, його стійкості та екологічності. Ми будуємо цегляні будинки із залізобетонними перекриття. Також пропонуємо клієнтам новобудови, які будуються за монолітно-каркасною технологією.  Приділяємо належну увагу утепленню фасаду, оскіьки це забезпечує менший відсоток втрат тепла і комфортні умови в квартирі. До того ж грамотно утеплений будинок дає можливість економити на опаленні, що важливо для наших клієнтів.

Наші об’єкти розташовані поряд із навчальними закладами та відлагодженою інфраструктурою (школа, садок, супермаркет тощо). Забезпечуємо повний благоустрій прибудинкової території, наявність дитячих та спортивних майданчиків, паркінг і кількість місць для кожної квартири.