Який будинок краще? Цегляний чи монолітно-каркасний?

 

Монолітно – каркасний будинок – гірше чим цегляний???
А чи це справді так???? І на скільки гірший???
Якщо пошукати в інтернеті інформацію, є дуже багато за і проти!
Найбільш поширене переконання – такі будинки холодніші. Але як вони можуть бути холодніші, якщо на все є правила будівництва з дотриманням усіх норм енергозберігаючих технологій. Є спеціальні конструктори які усе прораховують. Прорахована товщина стін, а також будинок утепляється ще ззовні. Усі вікна також мають пройти усі енергозберігаючі норми. Колишні панельні будинки взагалі товщиною 20см і нічим не утеплені. А як тоді склянні – металеві конструкції!?
Наступне переконання, що там дуже слабка шумо – ізоляція. Це питання, як на мене, стосується усіх будинків, і з цегли також. Щоб не чути сусідів, якщо для клієнта це важливо, вихід тільки приватний будинок. В новобудовах завжди перші роки все чути, поки не будуть зроблені усі ремонти, заставлені вентеляційні отвори і не розставлені меблі.
Тому мені здається скільки людей стільки і різних переконань!
ТОВ ” Перспектива ресурс” досі будувала будинки тільки із цегли. Але коли є бажання створити щось більш сучасніше, з новими дизайнами, починаєш збирати усі за і проти, і тоді вибираєш ті варіанти, які дозволять цю ідею втілити в життя!
ЖК ” Адамант” – це новий і сучасний дизайн в великими панопамними балконами і вікнами. Тільки три квартири на поверсі. На 29 сімей. Це створення такого собі маленького, компактного та комфортного місця з сучасним баченням квартир. Де не буде черги на ліфт, і інших проблем, які є в багатопід’їздних будинках.
Для втілення цього архітектурного задуму, нам також прийшлось вибрати монолітно – каркасну технологію будівництва.
І як виявилось монолітно – каркасна технологія ховає в собі дуже багато чинників, які впливають на якість самої конструкції. Тому було прийнято рішення вибрати надійних партнерів, адже кожне монолітно-каркасне будівництво в цьому і різниться! Дуже важливо хто є виробинком і постачальником матеріалів з яких будуть будувати!
Тому перед тим як почати шукати своє ідеальне житло мрії, потрібно звертати увагу не тільк на поверхневі дані, а й копнути глибше.
Це як з інформацією що кутові квартири холодніші, а може навпаки, якраз тепліші, більше тепліші і прогріті сонцем.
Тому важливо досліджувати і збирати інформацію виключно під свої вимоги і те, що для Вас важливо?
1. Ближче до центру, до руху, чи краще дальше, де ще є трохи природи і затишні спальні райони?
2. Старі, давно перевірені цегляні будинки, але з не рівними стелями через нерівні стики панель, чи нові сучасні планування з монолітно – каркасних технологій і з гладенькими стелями?
3. Житлові квартали де буде багато сімей чи маленькі компактні однопід’їздні будинки.
4. З широко розвиненою інфрастроктурою, але по дорожчій ціні, чи дешевше, але з перспективою розвитку?
5. Визначити що важливіше ближче до дороги, чи дальше, чи є авто, як їздять маршрутки?
6. Що входить в ціну квадратного метру. Тому, що ми часто порівнюємо тільки ціну, але в цю ціну входить багато різних показників. Як, наприклад , ЖК Адамант, в ціну входить взагалі вже все опалення під ключ навіть з теплою підлогою.
7. Це інвестиція для Вас, чи Ви плануєте там жити? Також будуть зовсім інші критерії при пошуку і виборі?
8. Забудовник. Яка його репутація, досвід, які виконроби, які постачальники і архітектори? З яких матеріалів, і чи є сертифікати якості?
9. Здача будинку? Скільки людей там буде жити, скільки квартир вже продано?
10. Відгуки.
І ще багато пунктів можна перераховувати. Кожна будова індивідуальна, і на мою думку, їх не можна порінювати тільки за одним критерієм, бо десь колись почули, що щось гірше а щось краще!
Якщо у Вас інша думка, рада буду вислухати!
Менеджер з продажу ТОВ “Перспектива ресурс”