Послуги

Будівельна компанія ТОВ “Перспектива ресурс” спеціалізується на розвитку проектів житлової нерухомості, зокрема спорудження багатоповерхівок монолітного і цегляного типу. Діяльність компанії включає в себе повний спектр операцій по створенню та експлуатації об`єктів нерухомості – від розробки концепції та проектування до будівництва, продажу та управлінню готовими об’єктами.

Здійснюємо надання послуг із зведення об’єктів нерухомості комерційного призначення, зокрема торгових центрів, офісних будівель, спортивних комплексів, ресторанів, кафе, готелів тощо. Будівельна компанія ТОВ “Перспектива ресурс” також здійснює будівництво складських та логістичних приміщень різного типу. Ми гарантуємо швидке, якісне виконання усього комплексу у чітко визначений термін.

Наша компанія здатна надати повний комплекс послуг із будівництва котеджних містечок, починаючи від узгодженої розробки індивідуального проекту та закінчуючи улаштуванням проїздів і благоустроєм території. ТОВ “Перспектива Ресурс” співпрацює із дизайнерськими бюро, що дозволяє нам запропонувати клієнтаміндивідуальніпроекти інтер’єрів відповідно до призначення, стилю і побажання замовників.

Надаємо послуги газифікації, роботи по встановленню систем індивідуального опалення, трубопроводів холодного і гарячого водопостачання та водовідведення. Системи водопостачання та водовідведення є одним з найважливіших параметрів життєзабезпечення та побутових зручностей, тому наші фахівці працюють над його ефективністю та надійністю. Здійснюємо також підбір та поставку обладнання для систем газопостачання перевірених виробників України та всього світу.